POBYTY


13.11. - 15.11.2020 : Poděbrady v penzionu A.Málka, víkendový sportovně-relaxační pobyt, cena : 2790,-KČ včetně snídaně a služeb!

V ceně pobytu ubytování v příjemném prostředí penzionu A.Málka, snídaně formou bufetu, možné zajistit přímo v místě ubytování i večeři, služby lektorky , 4 lekce různých forem cvičení - AE - BODY, POWERSTRETCH, BODYFORM, CORE, AQUA AEROBIC, pronájem tělocvičny, bazénu, lázeňský poplatek. 

V penzionu je možné využít masáže, saunu, nutné předem objednat na info@vilaamalka.cz.

Zájemci si rezervujte předem parkování přímo v objektu, omezený počet parkovacích míst.

V případě zájmu pište co nejdříve, omezený počet osob!


5.6. - 12.6. 2021  : ŘECKO 2021 - cvičení u moře -  RHODOS - studia a apartmány Stegna Beach Premium. Nově postavená studia a apartmány se nacházejí přímo v srdci malebného letoviska Stegna. Ubytování je od písečné pláže vzdáleno jen pár kroků. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. V těsném okolí se nachází několik taveren a barů, nedaleko je také obchod s potravinami. Cvičení přímo před apartmány.

Cena :  14.900,-Kč - základní cena zahrnuje letenku Praha-Rhodos-Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 7x ubytování, služby zástupce TRAVEL FAMILY, min.2x denně cvičení s lektorkou.

Mám omezený počet míst, v případě zájmu se ozvěte co nejdříve!!!

Zájemcům pošlu leták s podrobnějšími informacemi do mailu.

Martina.