O VitalityMartina

Proč právě zavítat k nám?

Nabízíme profesionalitu a individuální přístup ke klientům v malém centru. Jsme tým profesionálů, který Vám pomůže porozumět Vašemu problému a po vstupní konzultaci a prohlídce navrhne způsob řešení v oblasti fyzické i psychické.

Již 15 let se setkáváme se spokojenými klienty, kteří naše centrum navštěvují a účastní se i víkendových sportovně-relaxačních pobytů a ozdravných pobytů u moře.

V našem centru vstřebáte spoustu pozitivní energie, smíchu, radosti, potu a celkového uvolnění.

Těšíme se na Vás!


Martina Valentová

Vystudovala jsem UK FTVS. Absolvovala jsem řadu akreditovaných kurzů jako např. sportovní masér, masér pro zdravotnická zařízení, lektorka aerobicu 1.stupně.

Pracovala jsem jako terapeutka v týmu basketbalistů, atletů, moderních gymnastek a v týmu gymnastického sportovního aerobicu, se kterým spolupracuji i nyní. Odtud pramení mé hluboké znalosti a zkušenosti.

Ve své praxi fyzioterapeutky se zaměřuji na léčebně-zdravotní tělocvik, terapii bolestivých spoušťových bodů, mobilizaci kloubů a páteře a klasickou masáž.

Od roku 1996 se věnuji komerčnímu aerobicu. Jsem lektorkou Aerobic, Bodyform, Fitball, Bosu , PowerStretch, kruhové a funkční tréninky. Věnuji se i osobnímu trenérství. Pravidelně jsem využívala možnosti spolupráce na nadnárodní úrovni.

Bez pohybu si nedovedu svůj život představit, dal mi to úžasné, můj koníček je mou prací.